DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN KAYIT OLUNUZ
SAYIN ZİYARETÇİ FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ..

DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN LÜTFEN SİTEMİZE ÜYE OLUNUZ..

İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ..

Join the forum, it's quick and easy

DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN KAYIT OLUNUZ
SAYIN ZİYARETÇİ FORUM SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ..

DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN LÜTFEN SİTEMİZE ÜYE OLUNUZ..

İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ..

3 ÇOÇUK ALARMI

3 ÇOÇUK ALARMI Empty 3 ÇOÇUK ALARMI

Mesaj tarafından Admin Perş. Eyl. 24, 2009 8:42 pm

Polisin Ramazan Bayramı''nın ikinci günü şeker toplamak için ayrıldıkları evlerine dönmeyen 2''si kardeş 3 çocuğu arama çalışmalarına, jandarma, belediye ve sivil savunma ekipleri de katıldı.
3 ÇOÇUK ALARMI Boyutlandir
Alınan bilgiye göre, Kayseri''nin Talas ilçesinde oturan 8 yaşındaki Ahmet Tuna Tekin, 6 yaşındaki kız kardeşi Dilruba Tekin ile birlikte evlerinin önündeki parkta komşularının 11 yaşındaki kızları Türkan Ay ile bir süre oynadıktan sonra, ailelerine haber vererek şeker toplamaya gitti. Akşam olmasına rağmen evlerine dönmeyen 3 çocuk, aile yakınlarının ve polis ekiplerinin 2 günden beri yaptıkları arama çalışmalarına rağmen bulunamadı. Kayseri Jandarma Alay Komutalığına bağlı ekipler, beraberlerindeki bir köpekle Ali Dağı çevresinde arama çalışmalarına başladı. Çalışmalara, Talas İçe Emniyet Müdürü İbrahim Kaba''nın koordinatörlüğünde kaymakamlıkta görevli memurlar, belediye zabıtaları ve güvenlik görevlileri, polis, sivil savunma ve AKUT ekiplerinden oluşan yaklaşık 400 kişi katılıyor.
AİLELERİN ENDİŞELİ
BEKLEYİŞİ DEVAM
EDİYOR

Türkan Ay''ın annesi Özlem Ay, endişeli bekleyişlerinin devam ettiğini belirterek, "Polisin aramasının yanında biz de sabahlara kadar aradık. Şu ana kadar hiçbir haber yok. Şurada gördüm, burada gördüm diyen de yok. Endişeyle bekliyoruz. Alıp götürenler, evinde saklayanlar varsa Allah merhamet versin. Eğer bizim bu halimize rağmen hala susuyorlarsa, diyeceğim bir şey yok" dedi.
Ahmet ve Dilruba isimli kardeşlerin annesi Leyla Tekin ise çocuklarının odasında, önlüklerinin başında mutlu bir haber gelmesini bekliyor. Çocuklarının bayramın 2. gününden beri kaybolduğunu hatırlatan anne Leyla Tekin, "Gelen ihbarlar asılsız çıkıyor. Endişeli bir şekilde bekliyoruz. Okula başlayacaklardı, önlüklerini hazırladım. Başımıza böyle bir şey geleceğini bilsem, çocuklarımı şeker toplamaya bırakır mıydım? Çocuklarımı en son bayramın 2. günü akşam saat 17.00''de gördüm. Gören veya bulanların bize haber vermelerini istiyoruz. Ağlamaktan gözyaşım kurudu, artık ağlayamıyorum. Akrabalarımızla aramadığımız yer kalmadı" ifadelerini kullandı.
3 ÇOÇUK ALARMI Dilruba-tekin
GÖRENLERİN ACİLEN 155'İ ARAMALARI RİCA OLUNUR..

Admin
Admin

http://emremuhasebe.yetkinforum.com